#7 лет назад
Прошу оценить работу.
#7 лет назад
Фірмовий блок візуально дуже складний....Потрібно його спростити, на мою думку. Капсом писати не варто, в дескрипторі потрібно поправити кернінг (букви наїхали одна на одну). Можливо варто обрати інші шрифти...і емблему теж слід підкоригувати - якумога точніше відмалювати силует корабля, зробити його впізнаваним, унікальним. Визначити чточунки між текстовою і зображувальною частиною фірмового блоку. Варто враховувати те, що фірмовий блок має добре сприйматися у маленькому розмірі (на візитці), чб варіанті
#7 лет назад
Дякую Наталя за участь, обов'язково врахую Ваші зауваження в майбутньому. Мені подобаються твої роботи. Правда! Навряд чи тебе сильно цікавить моя думка, але все же..Очень ретельно отрісованни в дрібницях. На жаль, я цим часто пренебрігаю.
#7 лет назад
Luarvik, Вы это, определитесь
На "Вы" или все таки на "ты" обращаетесь...
ну и язык бы выбрать один какой-то тоже не помешало бы
По сабжу: со шрифтами бы я все таки советовал поиграть,
ну и насчет знака полностью солидарен с Натальей!
#7 лет назад
Никакой изюминки индивидуальности. вариант без яхты вообще не понятно что, белая размазня. слишком много текста, скорее на баннер похоже, чем на логотип.
#7 лет назад
По-моему, вам стоит поближе познакомиться с работами многих успешных дизайнеров на сайтах behance, dribbble. Ибо работа выглядит как раритет из 80-х, мягко говоря
#7 лет назад
Luarvik, дякую. Просто дивіться більше хороших аналогів, аналізуйте їх і у вас все вийде.
#7 лет назад
Мне показалось это уныло 
#7 лет назад
Это не логотип
#7 лет назад
Это что такое?
#7 лет назад
Согласна с Ольгой. Это - не логотип.
Но даже для картинки, особенно яхта, очень не качественно.