Фрилансеры предложат свои варианты уже через несколько минут!
Публикация заказа не займет много времени.

Великі зміни в енергетичній політиці

Великі зміни в енергетичній політиці Південної Кореї
Нещодавно Південна Корея повідомила про різкі зміни в енергетичній політиці. До 2030 року країна планує збільшити використання природного газу та відновлювальних джерел енергії.
Майбутнє Південної Кореї з «зеленою» енергетикою
Президент Південної Кореї Мун Чже Ін заявив про прагнення країни «зеленого» майбутнього. Так, як 70% електроенергії країни надходить з теплових та ядерних джерел, до 2030 року Південна Корея планує збільшити використання природного газу з 18% до 27%, а також збільшити частку енергії з відновлювальних джерел до 20%, що на 15% більше, ніж теперішні.
Ці зміни відбуватимуться за рахунок зменшення частки видобутку теплової енергії вугілля та ядерної енергії, що становлять відповідно 40% та 30% енергетичного сектору країни. Цей план передбачає зменшення видобутку з обох галузей на 21,6%.
Президент Мун Чже Ін планує впроваджувати ці зміни шляхом переміщення нині існуючих субсидій з обох цих галузей на сектор відновлювальної енергії. Також президент планує запровадити високі податки на ядерну енергію та теплову енергію вугілля, переглянути плани щодо спорудження інфраструктури для ядерної та вугільної промисловості, а також стримувати виробництво на вже існуючих електростанціях, які працюють на вугіллі.
Глобальні зміни
Нова політика Південної Кореї – є частиною позитивного зрушення світового ставлення до проблеми зміни клімату. За винятком нещодавнього рішення президента США Трампа вийти з Паризької угоди. В іншій частині Земної кулі Китай, який залишається найбільшим лідером з видобутку вуглецю, робить швидкі кроки для зменшення забруднень. Вже до 2030 року країна планує добувати енергію з відновлювальних джерел більше, ніж загальна кількість енергії, яка виробляється в США сьогодні.
Так само і Сполучене Королівство планує збільшити частку сонячної енергетики до рекордних 24 відсотків. Індія ж відмовитися від будівництва нових атомних електростанцій, натомість плануючи отримувати більшість своєї енергії від Сонця, особливо використовуючи потужність сонячної електростанції «Індія один» (India One Solar Thermal Power Plant).
Як з’ясували Південна Корея та інші країни, перехід на чисту енергію одна за одною, а також виконання зобов’язань, які є частиною Паризької кліматичної угоди, є надзвичайно важливими для світового успіху у боротьбі зі зміною клімату.
Автор: Том Уард (Tom Ward)
Джерело: futurism.com
Для КліматІнфо переклав та підготував Олександр Яшунін
Редактор: Наталія Вознесенська
Додано Втр, 08/29/2017 - 12:18 користувачем КліматІнфо