Фрилансеры предложат свои варианты уже через несколько минут!
Публикация заказа не займет много времени.
«Слово –посій добра, істини і краси»

Багато таємниць є у світі, і одна з найбільших з-поміж них – мова. Здається, ми знаємо якесь слово, немовби розуміємо його. Проте все, що закладено в нього протягом віків, нерідко не можемо повною мірою видобути. Потрібно докласти чимало зусиль, щоб заховане у слові постало перед нами у всій красі, глибокій, неповторності.
І. Вихованець

Згадаймо ці рядки: :
«Спочатку було Слово… Усе через нього почало бути, і без нього ніщо не почало бути…».
Цей короткий вислів - найдавніше свідчення про розуміння людиною значення Слова і Мови, як найголовніших відзнак, притаманних лише людині.
Мовою ми освідчуємося у коханні, мовою ми шлемо прокльони. Мовою лікуємо та мовою калічимо. Словами сіємо розумне, добре, вічне і словами ж отримуємо подяку за це. Але може Слово бути і зброєю, що завдає ран, страшніших за зброю звичайну. І лікуються ті рани тільки словом. Зі слова почали і словом закінчили…
Так було з давніх часів. Слово за словом складали люди мову. Світ, що оточував людину, був нескінченим і його краса та розмаїття забарвили нашу мову, сповнили її співучості, надали їй того неповторного звучання, яке й досі водночас і приваблює і вражає всіх, хто її чує.
Складним був шлях до сьогодення, багато чого пережила наша мова: були часи розквіту і занепаду, були спроби задушити її у «братерських» обіймах, позбавити нас історії, письменності та національної гідності. Але завдяки усім нам – небайдужим, українцям, вона вижила, зберіглася, та знов відроджується.
І сьогодні, у тяжкий для нашої країни час, коли ворог намагається знищити нас, нашу країну, нашу мову, доводячи, що вона ніколи не існувала, ми маємо взятися до найсильнішої зброї – нашого Слова.
Наша сила у словах правди, що викривають брехню ворогів і в нашій вірі в те, що добре слово, краса і істина завжди перемагають і спасають світ від темряви.
З нами наше Слово, наша Мова і наша Україна!