Портал 50Plus - це медіа-ресурс про спосіб життя дорослих активних людей, яким цікаво все, що відбувається навколо.

недостаточно оценок
недостаточно рекомендаций
$35
выплачено фрилансерам
67%
заказов с исполнителем
нет постоянных исполнителей
нет безопасных платежей
 • Шукаємо дизайнера для брендового мерча (друку на футболках, чашках, торбах). Треба створити кумедні малюнки, які будуть ілюструвати вислови. Вкажіть, будь ласка, вартість вашої роботи за 10 написів.

  Закрыт
  2 месяца назад
 • В рамках проєкту 50Plus – інформаційно-розважального порталу для дорослих активних людей – потрібно придумати кілька кумедних і влучних виразів для друку на футболках. Вирази повинні бути на тему віку, досвіду, дорослого періоду життя, відносин. Потрібні ...

  Нейминг и Слоганы1 исполнитель
  Завершен
  2 месяца назад
 • Шукаємо виконавця на розробку шапки для сторінки у фейсбук. Це може бути малюнок (за стилем близький до реалістичного, не мультяшний) або фотоколаж. Тематика - люди певної вікової категорії у русі (велосипед, парашут, біг) та ...

  Баннеры1 исполнитель
  Завершен
  3 месяца назад
Отзывы фрилансеров
darkooos
17 летУкраина
2 месяца в сервисе
Был
8 часов назад
$15
10 баллов
2 месяца назад
Шановна Ірино, велике спасибі за можливість співпраці над проєктом "50plus". Створення кумедних висловів для вашого проєкту було надзвичайно цікавим та захоплюючим завданням. Я вдячний за довіру і можливість внести свій внесок у розвиток вашого порталу.
Дякую Артему за швидку та якісну роботу - отримала кілька влучних та кумедних висловів, які зможу використати. Гарна співпраця))
Ответный отзыв
kaj
46 летУкраина
16 лет в сервисе
Была
5 дней назад
$20
10 баллов
3 месяца назад
Дякую за проект, Ірина! З Вами дуже приємно працювати: завжди на зв'язку, прислухаєтесь до нових ідей і завжди готові до конструктивного обговорення. Буду рада продовженню співпраці!
Обрала Анну для виконання проекту - і не помилилась)) Швидко, влучно, професійно)) Анна прислухалась до побажань і створила сонячну яскраву картинку, яка буде магнітом для нашої аудиторії. Вже запланувала подальшу роботу з Анною, дуже задоволена)))
Ответный отзыв