Фрилансеры предложат свои варианты уже через несколько минут!
Публикация заказа не займет много времени.

"Вперше чую" на "1+1"

Гурт «Вперще чую» в студії Телеканалу 1+1. Програма «Сніданок з 1+1» (фрагмент)
https://www.youtube.com/watch?v=0wwGKlbjHhE


Ведучій: … Напише отакий кльовий сбалансований текст. Будь-який інструмент давай йому – він це зробить професійно. У нас сьогодні він – не як журналіст, а як музикант. Богдан Кутєпов, Григорій Вагапов і гурт «Вперще чую». Поїхали!
(звучить пісня «Сузукі бандит 400»)
Доброго ранку! Я вперше чую тут, у сніданку, але про них знав. Хлопці, дякую, що прийшли. Бодя, Григорій, «Вперше чую» - історія вашого гурту коротенько, щоб всі знали, вся країна.

Григорій Вагапов: Ну, діло було так: зібралися ще студентами. Три роки тому вирішили, що треба робити щось серйозно. Зібралися, скинулися, записали перший альбом. Зараз записали другий альбом. Уже цей альбом байкарський. Це була пісня з байкарського альбому, тому от така вона, мотоциклетна, навколо мотоциклетна.

Ведучій: Богдан Кутєпов, до речі, відомий блогер. І, одночасно, він не тільки пише, як журналіст, він іще одночасно знімає і коментує. Часто в руках баян, акордеон, чи камера?

Богдан Кутєпов: І те, і те. Я вже думаю, не знаю, як придумати, щоб сумістити ці речі. Нарешті приклеїти камеру до баяна. Ходити і знімати, і грати.

Григорій Вагапов: Є ж телефони з відеокамерою, чому нема баянів з відеокамерою?

Ведучій: Ну добре. З яким інструментом найчастіше спиш?

Богдан Кутєпов: З балалайкою.

Ведучій: Молодец, молодец. Ну, а что еще? Далі, далі… Диск! Треки, де вас можна скачати, де вас можна побачить, де вас можна почути?

Григорій Вагапов: v4.kiev.ua – це наш сайт, ми там виложили для вільного скачування всі свої треки, всі свої останні роботи.

Богдан Кутєпов: v4.kiev.ua. Там обидва альбоми можна скачать.

Григорій Вагапов: Між іншим, оця пісня, котра звучала, «Сузукі бандит 400», вона така невипадкова. Тому що свого часу саме з цієї пісні, з падіння з цього мотоцикла почалася вся музична така заваруха. Тому що я впав з мотоцикла напроти студії «Комора». І якось воно як пішло, як завернуло…