Закажите услуги фрилансеров для вашего проекта прямо сейчас!

Размещение заказа на фриланс бирже бесплатно.

Переклад з англійської на українську. – №4

Baton Rouge startup focuses on growth in crowded fitness wear market

 

Sense Fitness founder Aaron Elzy wants his yoga and fitness wear brand to represent a lifestyle, not just quality clothing.
“My whole life revolves around fitness,” he says. “When I go to the gym, I want to look good.” 
Sense sells to consumers online and doesn’t have a brick-and-mortar store. This month, Elzy announced a bulk pricing program for wholesaling the clothing line to boutiques and other businesses.
Elzy says he launched the company last year, hatching the idea when he caught COVID-19 and was unable to work as a barber. He says he still cuts hair a few hours a week for long-term clients but is looking to transition out of that business entirely to focus on Sense Fitness. 
He currently has three employees working out of a 3,000-square-foot distribution center in the Industriplex. He has been outsourcing his manufacturing to China, but says his next shipment from there may be his last. 
Instead, he plans to use an on-demand custom merchandise printer, which allows him to tap into economies of scale without buying the equipment to produce the product himself or risking over-ordering and ending up sitting on unsold merchandise. Elzy says he’s focused on growth, putting more than half of his revenue into marketing. 
He says the company provides gym wear that’s both durable—your leggings won’t tear while you’re doing a squat—and stylish. If you look good while you’re working out, he reasons, you’re more likely to stick with it. 

Переклад:

Стартап Baton Rouge зосереджений на зростання на ринку одягу, для фітнесу.
Засноник Sense Fitness, Аарон Ельзі хоче, щоб його бренд одягу для йоги та фітнесу висвітлював спосіб життя, а не лише якісний одяг.

«Все моє життя обертається навколо фітнесу, — каже він. «Я хочу добре виглядати, коли йду в спортзал».

Sense продає онлайн, а звичайного магазину не має. Цього місяця Ельзі оголосив основну програму ціноутворення для оптового продажу лінії одягу в бутіки та інші підприємства.


Ельзі каже, що запустив компанію минулого року, ідею якої підхопив у той час коли захворів на COVID-19, та був не змозі працювати перукарем. Він каже, що все ще стриже довгострокових клієнтів кілька годин на тиждень, але збирається повністю вийти з цього бізнесу, щоб зосередитися на Sense Fitness.

Зараз у нього троє співробітників, які працюють у розподільному центрі площею 3000 квадратних футів в Індустріплексі. Він передавав на аутсорсинг своє виробництво у Китай, але каже, що його наступне відправлення звідти, можливо, буде останнім.

Замість цього, він планує використовувати індивідуальний товарний принтер на замовлення, для товарів на замовлення, що дозволяє йому вести масштабну економію, не купуючи обладнання для виробництва продукту самостійно, та не ризикуючи замовити забагато щоб, в кінцевому підсумку, не залишитися на непроданих товарах. Елзі каже, що зосереджений на зростанні, та вкладає більше половини свого доходу в маркетинг.

Він каже, що компанія виготовляє спортиний одяг, який є одночасно міцним — ваші легінси не порвуться, коли ви присідатимете — та стильним. Якщо ви добре виглядаєте під час тренування, він пояснює, ви, імовірно, будете цього дотримуватися.