Добавить функционал на WP
Доброго дня,
Є ось такий сайт: http://bazaar-deals.com/
На сайті є 4 види користувачів:
- Адмін
- Продавець
- Користувач
- Підписник
Завдання:
*Реєстрація:
- при реєстрації (http://bazaar-deals.com/wp-content/themes/bazar/register.php) на пошту приходить лист з посиланням на форму логування. Потрібно зробити так, щоб було посилання на підтвердження реєстрації.
- Потрібно зробити, щоб коли користувач залогувався, він може зайти у розділ "Are you a merchant?" і стати продавцем, заповнивши додаткові поля.
*Підписка
- Зараз користувач підписується на поточну вибрану категорію і поточне місто, потрібно зробити так, щоб у форми підписки було ще 2 селекти - вибір категорії і вибір міста (місто це тег до публікації-пропозиції). Підписка повинна бути саме на вибрану категорію і місто
- У керуванні підписками є можливість керувати лише категоріями, на які підписався користувач - треба додати ще й місто.
*Вибір міст
Вибір міста організований через сесію, для цього було встановлено спеціальний плагін Simple Session. При переході на іншу сторінку має лишатися таким, яким його вибрали на попередній сторінці - на локалці це працює, на сервері ні - потрібно з'ясувати, чому не працює і виправити.
*Керування
- Додавання пропозицій(постів) продавцем відбувається зараз через ВП адмінку, для того, щоб додати всі поля пропозиції, потрібно вибирати Costum Filds - потрібно, щоб це відбувалося через фронтенд, а не через адмінку
- Продавець має мати можливість завантажувати 1 фотографію до пропозиції(публікації)
- Керування підписками також потрібно вивести у фронтенд.
*Замовлення
- Всі алгоритми відносно замовлення пропозицій + ще деякі речі ви знайдете у доданому файлі.
- Почніть ваш допис з "мене цікавить це завдання", я буду знати, що ви читали перелік того, що потрібно зробити.
Цікавить ціна і терміни