UX/UI дизайнер. Збільшую продажі за допомогою дизайну.

Розробляю дизайн сайтів для малого та середнього бізнесу: лендинги, візитки, магазини, промосторінки, інтернет-магазини.

Не роблю дизайн на основі шаблонів або редагування вже існуючого дизайну. У кожному проекті аналізую нішу, конкурентів та на основі цього та побажання клієнта розробляю майбутню стилістику сайту за допомогою таких елементів як форма, колір, типографіка, композиція та анімація. Тому не малюю дизайн на вчора і на завтра. В середньому по термінах від 5 днів на дизайн головної та по 1-2 внутрішніх на день.

Не дивлячись на те, що я дизайнер - розумію що далеко не у всіх проектах вирішальну роль відіграє дизайн. Тому дизайн дизайном, але головною цілллю завжди є продажі або заявки з сайту. Для цього перед початком робіт з дизайну проводжу аналіз ніші та цільової аудиторії, розробляю картки персонажів та сценарії користувача. І на основі цього розробляю прототип.

У середньому прототип робиться за 3-7 днів (залежно від складності проекту, наприклад, на лендинг потрібно 3 дні). Якщо у вас вже є прототип, при необхідності можу дати поради щодо його покращення.

Так як у мене є сім'я, я суворо поділяю дім та роботу, тому працюю з понеділка по п'ятницю - з 10:00 до 17:00 (По Києву). Зазвичай, у вихідні займаюся своїми проектами або відпочиваю. Але це не означає, що я не йду на поступки, якщо потрібно можу посидіти довше і на вихідних, головне, щоб це не переходило в норму.

недостаточно оценок
недостаточно рекомендаций
$750
выплачено фрилансерам
100%
заказов с исполнителем
нет постоянных исполнителей
3
безопасных платежей
  • Всім привіт. Потрібно зробити адмінку для інтернет магазину. Опенкарт, вордпрес чи ще щось, тут рішення за вами. Ось силка на ТЗ https://docs.google.com/document/d/1uIqDGCp1KZ-flBUdG1-nImgmojFBZZpIhMLT8eioiho/edit#[url=https://freelancehunt.work/out?url=https%3A%2F%2Fboyko1396.github.io%2Fsilver_canada%2Fbuild%2Fgift.html] [/url]1. Проект сильно горить. Тому ставте ставки ті хто зможе працювати вже і зразу 2. За терміновість ...

    Завершен
    год назад
Отзывы фрилансеров
Val_Ter
33 годаУкраина
3 года в сервисе
Был
39 минут назад
$750
10 баллов
год назад
Цікавий проект та цікавий досвід! Багато нестандартних завдань, що потребували нетипових рішень. Дуже плідна та насичена співпраця. Дякую!
Не простий проект, та і клієнт також не стандартний. Але Валерій завжди старався тримати лице:) Досить непогано розбираєтсья у wordpress. А вот softskill взагалі на досить високому рівні. Тому однозначно рекомендую
Ответный отзыв