Професійний рерайтинг

В написані текстів з більш ніж 15-річним стажем в англійській, італійській та іспанській мовах. Мої навички включають роботу з SEO та здатність зацікавити і утримати читача. Я забезпечую якісний контент, відповідно до всіх SEO-правил, щоб підвищити видимість та рейтинг вашого тексту.

4 из 5
по оценкам заказчиков
100%
заказчиков рекомендуют
$650
средняя цена заказа
100%
заявок принято заказчиками
1
постоянных заказчиков
8
безопасных платежей
ТОП-5
Рерайтинг
Лучший фрилансер августа
Лучший рерайтер августа
Лучший новичок августа
Лучший новичок рерайтер августа
Показать все
Отзывы заказчиков
Корнел 
44 годаМолдова
4 месяца в сервисе
Был
11 дней назад
$407
9 баллов
месяц назад
Работа была сделана с опозданием, но очень качественно, правки были незначительные
Приношу вибачення за незначний затримку але вони були повʼязані за не точності в ТЗ. Ваша думка важлива для мене, і я завжди стараюся покращувати свою роботу та дотримуватися зазначених термінів у майбутньому. Будь ласка, не соромтеся звертатися до мене з будь-якими питаннями або потребами у майбутніх проектах. Готова працювати для вас знову.
Ответный отзыв
Корнел 
44 годаМолдова
4 месяца в сервисе
Был
11 дней назад
$742
8 баллов
месяц назад
Татьяна - профессиональный рерайтер, обращает внимание на критику, исправляет ошибки. Пишет немного сухим академическим языком, просим внести правки. Немного опаздывает по срокам
Я завжди намагаюся працювати на вас і враховувати конструктивну критику. Я також зазначаю ваш коментар щодо академічного стилю та пунктуальності. Обов'язково внесу відповідні правки та покращу свої навички. Дякую за ваше розуміння та можливість співпраці. Я завжди відкрита до діалогу та готова вдосконалювати свою роботу для вас.
Ответный отзыв
Корнел 
44 годаМолдова
4 месяца в сервисе
Был
11 дней назад
$620
7 баллов
2 месяца назад
Татьяна заболела, не предупредила и пропала на 10 дней. Мы уже не рассчитывали на результат по этому проекту. Но результат нас устроил, работа сделана качественно
Прошу вибачення за те, що не попередила про хворобу та зникла на 10 днів. Це була надзвичайна ситуація, я не мала можливості своєчасно проінформувати Вас. Рада, що, незважаючи на затримку, результат Вас задовольнив і робота виконана якісно. Я ціную таку позитивну оцінку моєї праці. Це мотивує мене і надалі працювати професійно і відповідально. Щиро дякую за надану мені можливість. Я зроблю висновки з цієї ситуації. У майбутньому постараюся уникати подібних проблем з комунікацією та своєчасно інформувати про будь-які перешкоди.
Ответный отзыв
Рерайтинг
6 отзывов
$10/час
от $30от 3 дней
#5