Я здесь так давно. Надеюсь, намек вы поняли.

Никого не хочу обидеть, но оплачиваю только готовую работу. Никого не кидал и не буду: давно вышел из того возраста, когда деньги проблема.

4 из 5
по оценкам фрилансеров
89%
фрилансеров рекомендуют
$67
выплачено фрилансерам
48%
заказов с исполнителем
1
постоянных исполнителей
нет безопасных платежей
Отзывы фрилансеров
_A-s_
49 летУкраина
год в сервисе
Был
8 месяцев назад
$1
10 баллов
год назад
Завдання поставлено чітко. Радий співпраці.
Все швидко, онлайн, без зайвих питань та з потрібною якістю. Рекомендую!
Ответный отзыв
AlenaElena1301
Олена 
36 летУкраина
2 года в сервисе
Была
9 месяцев назад
$5
10 баллов
год назад
Чітко поставлене ТЗ, оплата вчасно, постійно на зв'язку. Однозначно рекомендую співпрацювати.
Задача выполнена: Производительность 100 Специальные возможности 96 Рекомендации 92 Поисковая оптимизация 100 Работой доволен!
Ответный отзыв
sologubova
18 летУкраина
2 года в сервисе
Был
10 месяцев назад
$1
10 баллов
год назад
Игорь Кондратюк дуже терплячий і комунікабільний замовник, який не торопив і розмовляв дружелюбно та терпляче. Рекомендую!!!
Завдання виконане вчасно і навіть з перебільшенням обсягу. Рекомендую! як виконавця.
Ответный отзыв
vladposhenko
Владислав 
20 летУкраина
2 года в сервисе
Был
2 года назад
3 отзыва(-1)
$22
5 баллов
2 года назад
До этого заказа работали неплохо, но в этот раз при обсуждении задания по телефону заказчик позволил себе оскорбления и ругательства матом.
Робота по цьому завданню виявилась не під силу цьому виконавцю. Але для справедливості - в іншому проекту він частково впорався. У цьому завданні я не зміг домогтись від нього належного виконання. Нажаль, але: - Виконавець не розуміє вимог Гугле до верстки html-сторінок. Тобто тега ноіндекс чи канонічна сторінка - це для цього виконавця, то пусте. Та, нажаль, для Гугл та для мене це важливо. - Виконавець неуважний до html-коду від слова "зовсім". - Може додати свої стилі, свої назви картинок та шляхи до них, створити нові файли чи папки БЕЗ погодження с замовником. "А що тут такого?" - Свій власний код не коментує від слова "зовсім". "Самі потім вгадуйте про що у ньому" - Останнє завдання вже пів години розповів по телефону, та хіба що вже не на пальцях. У цьому завданні майже вся робота, то розуміння html та в основному ctr+c та ctrl+v. Але марно я витратив час. Все одно - не може просто зробити ctr+c та ctrl+v та навіть просто перенести теги ноіндекс та канонічну сторінку. У підсумку: я витратив 2 дні коту під хвіст. Якщо припустив неформальної лексики у підсумковому спілкуванні на другий день - ДУЖЕ вибачаюсь перед виконавцем. На кінець другого дня після його фрази про не перенесені теги ноіндекс та канонічну сторінку "Ну, і що?" - може мене і занесло. Ще раз щиро вибачте мені.
Ответный отзыв
Andrew1975
49 летУкраина
5 лет в сервисе
Был
9 месяцев назад
$5
10 баллов
2 года назад
Рекомендую замовника!
Завдання виконане.
Ответный отзыв