Фрилансеры предложат свои варианты уже через несколько минут!

Публикация заказа на фриланс бирже не займет много времени.

Костел бернардинів у Львові – вражає своєю історіє – №4

Костел бернардинів у Львові – вражає своєю історією
Львів – особливе українське місто, що зачарує кожного. Стародавні вулички які наповнені ароматом кави, архітектурні пам’ятки, що вражають красою, кам’яні леви які змусять кожного повірити в казку – всім цим можна охарактеризувати культурну столицю України. Однією з окрас Соборної площі Львова можна назвати Костел бернардинів у Львові. 
Основні дані про костел
Костел бернардинів у Львові відноситься до найдавніших храмових комплексів міста. Оновлена кам’яна версія споруди, була збудована у 1600-1630 роках з метою оборони місцевих жителів.
Автором проекту собору був Бернард Авелідас. А за будівництво відповідав відомий в той час Павло Римлянин. Він подарував місту дуже багато храмів які на сьогоднішній день користуються популярністю.
Костел бернардинів зберігає важливі історичні архіви. Найвідомішим з яких є оригінал документу Берестейської унії з 1596 року. А також там зберігається знаменита «грамота Дракули», що за легендами була написана кров’ю.
Львів місто тунелів. Під монастирем знаходиться підземелля. Там функціонує галерея «Дзиндра» яку може відвідати кожен бажаючий. Відвідувач зможе побачити приклади українського модерного мистецтва, та гутного скла.
Цікаві факти

  • Біля монастиря знаходиться криниця, про яку ходять легенди. На цьому місці колись був похований святий Ян з Дуклі і саме там з’явилось цілюще джерело.
  • За часів Богдана Хмельницького місто від захоплення було врятовано появою в небі святого, який був раніше там похований.
  • В соборі зберігається надгробок який датується 16 століттям.
  • Костел бернардинів на своїй вежі має годинник який завжди поспішає на п’ять хвилин. Це також відбувається не просто так. Щоб ушанувати пам'ять монаха який урятував місто від турків, стрілки годинника залишаються з тих пір незмінними. Він перевів на п’ять хвилин вперед головний циферблат і всі міські брами були зачинені.  

Коли найкраще відвідати собор і де він знаходиться
Костел працює щоденно з 10:00 до 18:00, окрім понеділка. Архітектурна пам’ятка знаходиться на Соборній площі у Львові.
Знайти Костел бернардинів у Львові – не складно.
Розташування дуже зручне адже храм побудований неподалік від Львівського Національного академічного театру  опери та балету ім. Софії Крушельницької. Шляхом до собору можна побачити стародавню частину міста та порівняти її з сучаснім Львовом.
Чому потрібно відвідати костел
Костел бернардинів у Львові –місце яке насичене історією. Вже чотири століття поспіль собор оберігає місто.
Для жителів це не архітектурна пам’ятка, а частина міста що в кожну епоху відігравала важливу роль.
У Львові прогулюючись Соборною площею можна опинитися в минулому та по справжньому відчути, що таке епоха Середньовіччя.
Унікальність: https://text.ru/antiplagiat/5ac2bdce5b7c7
Джерела: