Фрилансеры предложат решение вашей задачи уже через несколько минут!

Публикация заказа на фриланс бирже не займет много времени.

1 год назад
Светлана Рокоман
24 года, Украина
1 год в сервисе
Была онлайн 1 год назад
1 год назад

Жінка, яка зовсім недавно народила первістка, відчуває постійне занепокоєння про своє чадо. Часто вона не знає, як краще вчинити в тій чи іншій ситуації і сумнівається в своїх материнських інстинктах. У цей час для жінки дуже важливою є підтримка чоловіка і інших близьких людей. Читай поради, які допоможуть перебороти всі страхи і розвіяти міфи про материнство.

  1. "Дитина плаче. Що я роблю не так?" За допомогою плачу немовля подає сигнал, що хоче спати, їсти або відчуває незручність. Наприклад, підгузник брудний або малюкові спекотно. Також часто причиною плачу є кишкові коліки. Вони турбують близько 70% дітей до 3-х місяців. Якщо при годуванні або відразу після нього дитина кричить, червоніє і підтискає ніжки до живота, то радимо тобі наступного разу перед годуванням покласти малюка на животик. Якщо дитина кілька хвилин плаче перед сном, але ти впевнена, що вона нагодована, в чистому одязі і в кімнаті тепло - не варто турбуватися. Таке буває через незрілість нервової системи. Не переживай, незабаром ти будеш чудово розуміти всі потреби свого дитинчати.
  2. "Боюся, що я розбалую дитину".Дитинці необхідна твоя увага. Тепло маминих рук, стукіт серця, її голос - все це заспокійливо діє на малюка. Коли він плаче - бери його на руки і заспокоюй, говори з ним. Якщо малюкові достатньо маминої ласки, то його розвиток відбувається швидше.
  3. "Мені страшно купати малюка".Багато новоспечених мам бояться, що дитина вислизне під воду при купанні. Але навіть якщо малюк зануриться під воду, не варто бити тривогу. Малюк до трьох місяців на рівні інстинктів затримує дихання, а дитинку старшу за віком можна наклонити головою вниз і вона відкашляє воду. Якщо рідина потрапила в вуха малюка, просто промокни їх ватою. Пам'ятай, дитині передається твоя тривога, і вона теж починає переживати, що щось не так. Візьми себе в руки, спокійно підготуйся до купання малюка і вже незабаром ця процедура може стати цікавою грою для тебе і дитини.
  4. "Нічний кошмар". Ти знаходишся в постійній напрузі, переживаєш, що можеш заснути при годуванні і задавити малюка або по кілька разів за ніч перевіряєш його дихання. Також ти можеш боятися, що дитина подавиться молоком або випаде з ліжечка. Все це є проявом материнського інстинкту. До того ж, твої гормони ще не прийшли в норму і ти часто відчуваєш втому. Це призводить до нападів безпідставного занепокоєння. Постарайся відволіктися. Пізніше ти станеш переживати через те, що малюк може вдаритися, ще через деякий час з'являться нові тривоги, які були і у твоїх батьків в різні періоди. Це нормально і так відбувається з усіма батьками.

  1. Прием заявок
  2. Выбор исполнителя
  3. Выполнение заказа
  4. Обмен отзывами
Алексей Анельчишин
20 лет, Украина
1 год в сервисе
Был онлайн 2 месяца назад
1 год назад

Безопасный платеж

Станислав Л.
32 года, Россия
5 лет в сервисе
Был онлайн 29 дней назад
1 год назад

Безопасный платеж

Другие заказы в категории «Копирайтинг»

Здесь заказчик и фрилансеры могут обсуждать заказ до начала его выполнения.
Фрилансеры могут участвовать в обсуждении только после подачи заявки.
Здесь заказчик будет контролировать выполнение заказа и общаться с исполнителем.
Доступ к этому разделу имеют только заказчик и выбранный исполнитель.
Все материалы этого раздела закрыты от поисковых систем.