UI/UX & Frontend Розробник

Я проектую та розробляю послуги для клієнтів будь-якого розміру, спеціалізуючись на створенні стильних, сучасних веб-сайтів, веб-сервісів та інтернет-магазинів.

Web Розробник Фрілансер із понад 3-річним досвідом. Проживаю та працюю в Україні у місті Тернопіль. Я кодую та створюю веб-елементи для дивовижних людей у всьому світі. Мені подобається працювати з новими людьми. Нові люди – це новий досвід.

Я допомагаю амбітним компаніям, як ваша, отримувати більше прибутку, підвищуючи веб-трафік, спілкуючись із клієнтами та збільшуючи загальні продажі.

недостаточно оценок
недостаточно рекомендаций
$60
средняя цена заказа
36%
заявок принято заказчиками
2
постоянных заказчиков
нет безопасных платежей
Портфолио
Отзывы заказчиков
Юрий 
37 летИспания
10 месяцев в сервисе
Был
2 месяца назад
$5
10 баллов
9 месяцев назад
Спасибо Николаю уже за второй великолепно выполненный заказ! Анимация просто восхитительна)
Дякую за роботу, приємно працювати.
Ответный отзыв
Вадим 
69 летРоссия
год в сервисе
Был
20 часов назад
$5
10 баллов
10 месяцев назад
Не пожалел, что обратился к Николаю. Крутой мастер, выполнил второй проект за день, просто космическая скорость работы. Рекомендую всем.
Дуже гарно попрацювали, рекомендую Вадима!
Ответный отзыв
Вадим 
69 летРоссия
год в сервисе
Был
20 часов назад
$15
10 баллов
10 месяцев назад
Супер быстро выполнил задание. Один из самых компетентных исполнителей в своём деле. Все правки вносил моментально. Работой остался доволен.
Вадим все докладно пояснив, що саме зробити. Дуже вічливо спілкувався. З розумінням поставився з допрацюванням та дав час на виправлення проблем. Оплата пройшла моментально. Усім рекомендую цього замовника. Надіюсь на співпрацю в майбутньому!
Ответный отзыв