Закажите услуги фрилансеров для вашего проекта прямо сейчас!

Размещение заказа на фриланс бирже бесплатно.

1 месяц назад
Гость
1 месяц в сервисе
Был онлайн 1 месяц назад
1 месяц назад

1С 8 УТ. Для дистриб'юторів будівельних матеріалів. Хочемо змінити класичний облік на облік за об'єктами будівництва. Тобто, за допомогою ознаки "будівельник" в картці контрагента обов'язковим є вибір на який об'єкт будівництва виставляється рахунок і буде відвантаження. Створюємо новий довідник "Об'єкти", беремо з файлу xml, контрагентів з того ж файла xml автоматично в період часу або за запитом з перевіркою на існування за ЄДРПОУ і ідентифікатора об'єкта.
Дані на доставку беруться автоматично з картки об'єкта і змінити їх неможливо, за виключенням самовивозу, але інформація про об'єкт лишається.
В картці об'єкта повинні бути наступні поля: 9 шт контрагентів. Тобто, головний додається автоматично при створенні картки об'єкта, інші додаються вручну за потреби.
Також, в картці об'єкта вручну виставляється планування продажів номенклатурних груп за часом, оборуткою, рентабельністю та прибутком. Потрібен звіт чи були продажі на об'єкт в період часу, що планується.
При подальшому обговоренні надам посилання на апі з існуючою картою будівельних об'єктів звідки генерується xml файл. Надам повну інформацію з принтскринами вже працюючої системи в одній з організацій.
Кандидат повинен проживати в України, тому що в майбутньому треба буде налаштовувати цю систему в офісах замовників (наразі робимо демо). Бажано проживання у м. Київ.

  1. Прием заявок
  2. Выбор исполнителя
  3. Выполнение заказа
  4. Обмен отзывами

Нет заявок

Другие заказы в категории «1С-программирование»

Здесь заказчик и фрилансеры могут обсуждать заказ до начала его выполнения.
Фрилансеры могут участвовать в обсуждении только после подачи заявки.
Здесь заказчик будет контролировать выполнение заказа и общаться с исполнителем.
Доступ к этому разделу имеют только заказчик и выбранный исполнитель.
Все материалы этого раздела закрыты от поисковых систем.