KUB-X — кращі зі всіх боків

Команда веб-розробників KUB-X є професіоналами у сфері веб-розробки, з фаховими знаннями і навичками у наступних областях:

  • PHP та фреймворки: Ми маємо глибоке розуміння PHP та високий рівень володіння фреймворками Laravel та Yii. Ми також можемо працювати з іншими фреймворками, окрім Symfony, для забезпечення найкращих результатів.

  • JS та фреймворки: Наша команда має великий досвід у розробці веб-додатків з використанням JavaScript і популярних фреймворків, таких як Vue та React. Ми можемо створити динамічні і інтерактивні веб-додатки з використанням сучасних технологій.

  • Linux та конфігурування серверів: Наші фахівці володіють глибокими знаннями Linux-серверів та можуть ефективно налаштувати серверне середовище для веб-додатків.

  • HTML верстка: Ми забезпечуємо високоякісну HTML верстку з урахуванням різних видів верстки, включаючи PixelPerfect. Ми володіємо навичками створення красивих і функціональних інтерфейсів.

  • CMS: Наша команда має досвід у роботі з популярними CMS, такими як WordPress та OpenCart. Ми можемо створити веб-сайти з використанням цих систем управління контентом, забезпечуючи легку підтримку та розширення.

  • Pure PHP: Ми володіємо навичками розробки на чистому PHP, що дозволяє нам створювати високоефективні веб-додатки з урахуванням особливих потреб проекту.

  • Оптимізація швидкості завантаження сайту та PageSpeed: Наша команда спеціалізується на оптимізації швидкості завантаження веб-сайтів і використанні PageSpeed-стратегій для забезпечення найкращої продуктивності.

  • Рефакторинг Legacy коду: Ми можемо відновити старий код і вдосконалити його, забезпечуючи кращу читабельність, підтримку та розширюваність.

  • Технічна SEO оптимізація та базове SEO: Ми можемо забезпечити технічну оптимізацію веб-сайту для покращення пошукової видимості, а також надати базові SEO-рекомендації.

Наша команда співпрацює з великими ІТ-компаніями в Україні та Європі, надаючи їм високоякісні веб-рішення та забезпечуючи їхні бізнес-потреби. Ми готові виконати будь-які проекти з урахуванням вимог і очікувань клієнтів.

недостаточно оценок
недостаточно рекомендаций
$50
средняя цена заказа
нет принятых заявок
нет постоянных заказчиков
13
безопасных платежей
Портфолио
Отзывы заказчиков
mike5644444
Александр 
39 летРоссия
11 лет в сервисе
Был
9 месяцев назад
$50
9 баллов
5 лет назад
Заказчиком доволен, чётко поставленная задача, оплата своевременная, рекомендую!
Ответный отзыв
barkyd
51 годРоссия
5 лет в сервисе
Был
8 месяцев назад
$200
3 балла
5 лет назад
Максим сам исполнителем не является. Передаёт заказы субподрядчикам. Отсюда явные риски. Работа в срок выполнена не была, качество ужасное, человек с ТЗ внимательно не ознакомился даже когда заказ оказался в арбитраже. В общем типичный, к сожалению, случай. Этот отзыв, в большей степени для будущих исполнителей претендующих на сотрудничество, несколько простых требований к совместной работе: Внимательно читаем ТЗ Соблюдаем сроки и соглашения Поддерживаем коммуникацию, даже если, что-то пошло не так. Всё бывает, обо всём можно договорится. ps арбитраж, в случае с Максимом, полностью удовлетворил мои претензии.
Ilustran
33 годаРоссия
5 лет в сервисе
Был
5 лет назад
$30
10 баллов
5 лет назад
Я доволен выполненной работой. Нужно было срочно исправить ошибку, всё сделал, сайт заработал.
Сотрудничеством с данным заказчиком очень доволен, отличная постановка задачи, оплата мгновенная, рекомендую к сотрудничеству!
Ответный отзыв
damapic
37 летРоссия
16 лет в сервисе
Был
год назад
$60
2 балла
5 лет назад
Проект не выполнен, срок проекта подливал 2 раза. Не преследую цели портить репутацию, но без отзыва не могу продолжить работу в сервисе. Изначально оставил положительный отзыв, для того чтобы не портить отношения с человеком, но прочитав ответный отзыв, понял, что заказывая работы и не получая результата да на 30% я должен остаться довольным сотрудничеством. Мнение свое пересмотрю обязательно если увижу работающий проект, но пока прошел месяц, и я вижу только то, что могу вставить код на стороне своего сайта и там появится какая-то спонтанная форма, и только в одном виде, т.е. ничего общего с тем что описано в задании.
bigkir
Кирилл 
38 летРоссия
7 лет в сервисе
Был
год назад
$120
10 баллов
5 лет назад
Рад был поработать. Обращайтесь ещё.
Ответный отзыв
$25/час
от $25от 1 дня
#378
$25/час
от $25от 1 дня
#166
HTML-верстка
7 отзывов(-2)
$25/час
от $25от 1 дня
#785
$25/час
от $5от 1 дня
#91
$25/час
от $25от 1 дня
#545
Сайты «под ключ»
нет отзывов
$25/час
от $25от 1 дня
#1715